# 2007 Yılında Kurulan Şirketimiz, merchandising ve doğrudan pazarlama hizmeti vermektedir.
Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin her yerine merchandising ve doğrudan pazarlama hizmeti vermekte olan firmamız 2007 yılında kurulmuştur. İzmir, İstanbul ve Ankara ofislerimizle Türkiye'nin her yerinde ihtiyaç duyduğu desteği sağlamaktayız. Firmaların satış performanslarını en üst düzeylere çıkarmaları için gerekli olan stok düzenlemeleri, satış planlamaları, satış etkinlikleri, insan kaynakları yönetimi, teknik bordrolama, eğitim, tanzim ve teşhir, tadım aktiviteleri, satış destek aktiviteleri, P.O.P lojistiği desteklerini sunuyoruz. Yenilikçi ve profesyonel yönetim kadromuz ile markanızın saha tanıtımı ve yerini koruma hedeflerinin gerçekleşmesi için çözümler üretiyoruz. 
Merchandising ve Doğrudan Pazarlama

Merchandising ve Doğrudan Pazarlama

Merchandising ve Doğrudan Pazarlamanın müşteri hedeflerine en uygun şekilde yerine getirilmesi hizmetlerinin tamamını profesyonel kadromuz işbirliği ile markanızı markamız benimseyen firma yapımızla yürütmekteyiz. Mağazaların satışa ve marja dair tüm performanslarını en üst seviyelere çıkarmak için stokların doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlamak, satış trendlerinin bölgeye, mevsime ve diğer değişkenlere bağlı olarak en doğru şekilde tahmin edilmesini, stok seviyelerinin bu çıkarımlara bağlı olarak planlanmasını, satış ve beraberinde bunlara bağlı aktivitelerin performansının takibi için insan kaynakları ile iş birliği için çalışmalar yürütmekteyiz. Pro Tanıtım ailesi olarak markanızı bilinirliğini arttırmak, var olan güveni pekiştirmek ve neticede satış rakamlarını yükselten sonuçlar elde etmeniz için merchandising ve doğrudan pazarlama, teknik bordrolama, tanzim-teşhir, insan kaynakları yönetimi, eğitim, tadım aktiviteleri, satış destek aktiviteleri gibi hizmetleri itina ve titizlikle sunuyoruz.

Hedefleriniz İçin Doğru Hizmetler

Hedefleriniz İçin Doğru Hizmetler

Merchandising ve doğrudan pazarlama hizmetini alma amacınız olan doğru planlama ve karlılık hedeflerinizi en üst seviyede elde etmeniz için sektöre göre en doğru çözümleri üretiyoruz. Stokların doğru zamanda, doğru yerde olmasını sağlayarak, stok seviyesi planlaması yapmak ve stok performansını takip etmek, satış trendleri hakkında doğru tahminler üretmek gibi sizi hedefe ulaştıracak alt yapılar kurmaktayız.