Tadım aktiviteleri, ürün ve marka bilinirliğini arttırmak, dönemsel satışların hareketliliğini yükseltmek amacıyla, müşteriye ürünü birebir beğendirerek satın almaya yöneltmeyi amaçlamaktadır. 


Tadım aktiviteleri; tarafımızdan sağlanan eğitimleri tamamlanmış personellerimiz işbirliği ile yapılmaktadır. Bu personellerin hangi kriterlere sahip olduğunu bilen insan kaynakları departmanımız olası tüm olumlu olumsuz etkileri yönetebilecek özelliklere sahip seçimler gerçekleştirmektedir. Ürünün uygun rafta konumlandırılması ile başlayan süreç, tadım aktivitesi gerçekleşecek olan satış ve sunum noktasında aktivitenin gerçekleştirilmesi için gerekli standın kurulması işlerine kadar tamamı bir bütün halinde olmalıdır. Türkiye'nin her yerindeki marketlerde tadım aktivitelerinin gerçekleştirilmesi için öz geçmiş havuzumuzda yer alan gerekli donanımlara sahip personel arkadaşlarımız ile markanız için gerekli olan tüm alt yapıyı sağlıyoruz. 


Doğru iletişim yeteneklerine sahip, hijyen kurallarına uygun aktiviteler planlaması, Pro Desing ayrıcalığı ile tasarlanan stant ve raflarla potansiyel müşteriyi, alıcı müşteriye dönüştürmek kaçınılmaz olacaktır. Personelin seçimi, personel görev tanımlarının ve eğitimlerin sağlanması, personel kıyafetlerinin temini, sürecin tamamının kontrolü ve raporlanması Pro Tanıtım tarafından yapılmaktadır. 


Tadım aktivitesi sonunda değerlendirme raporları, geri dönüş ve satışa katkı raporları ile memnuniyet pekiştirilmektedir. Pro tanıtım olarak firma ve marka amaçlarınızı kendi firma ve marka amacı görmek bilinci ile katıldığımız her aktivite de sizler için en hızlı sonuçları en güvenilir yöntemler ile gerçekleştiriyoruz. Ailemizin üyesi takım arkadaşlarımız olan Pro Desing’ın firmanıza ve markanıza özel endüstriyel tasarım, dijital baskı ve iç mimari hizmetleriyle, Newo’nun yaratıcı fikir ekibinin gerçekleştirdiği reklam ve destekleyici etkinlikleriyle tam teşekküllü hizmetlerin bir arada alınmasını sağlıyoruz.