Market İş İlanları Nasıl Bulunur?

09 Mart 2020
Market_lanlar_Nas_l_Bulunur

Doğrudan pazarlama ve merchandising hizmeti veren kuruluşumuz 2007 yılında kurulmuştur. https://www.protanitim.com/market-is-ilanlari-izmir-istanbuladresine girerek; firmanızın satış performansını yükseltmek için yapılacak stok düzenlemeleri, satış destek aktivitesi, teknik bordrolama, satış etkinliği, satış planlaması, eğitim, teşhir, tanzim, tadım aktiviteleri, P.O.P. lojistiği, insan kaynakları yönetimi konularında sitemizden destek alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile işletmenizin hedeflerine ulaşması için bizden destek alarak satış hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir’de ofislerimiz bulunmaktadır. Örneğin, market iş ilanlarıile teker teker uğraşmayın, bize cv bırakın sizi uygun işe yerleştirelim.

Merchandising ve doğrudan pazarlama konularında ilk önceliğimiz işletmelere, profesyonel destek vermektir. Bir işletmenin, en küçükten en büyüğüne kadar tüm sorunları için hizmet ve destek vermekteyiz. Bizden hizmet alarak, hem istediğiniz iş gücüne sahip oluyor hem de zamandan tasarruf edebiliyorsunuz. Pro Tanıtım sitesi olarak sizlere, talepleriniz doğrultusunda uygun aday raporlarımızı en hızlı şekilde sunmaktayız. İşletmeniz için gerekli olan aday profilini profesyonelce analiz ediyor ve en kısa sürede uygun adaylarla sizlere geri dönüyor, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Satış, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler gibi iş alanlarında cv havuzu oluşturup, uygun adayları uygun işlere yerleştiriyoruz. İşletmenizin ihtiyacını, sorununu söyleyin, çözüm sunarak sizlere hizmet verelim.

Pro Tanıtım İnsan Kaynakları Hizmeti

Pro Tanıtım olarak, bir iş yerinin kalitesini çalışanların oluşturduğunu bilmenin bilinciyle adım atan profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. Markanızı tanıtmak ve sürekliliğini sağlamanız çalışan personelleriniz aracılığı ile olmaktadır. Bu sebepten dolayı işletme sahipleri, iş yerine gelecek bir çalışan seçtiklerinde çok titiz davranırlar. Örneğin, market yöneticisi iseniz site site gezip marketiniz için çalışacak personel aramanıza gerek yok. Market iş ilanlarıaday havuzumuzdan sizlere uygun personeli bulma hizmeti vermekteyiz. Konusunda uzman olan insan kaynakları danışmanlarımız, uygun aday personel havuzundan sizlere doğru adayları, sizinle çalışacak personelleri seçmekte hem dikkatli hem de titiz davranmaktadırlar.

Pro Tanıtım insan kaynakları politikamız şudur: uygun personel seçimini yapmak, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, performans ölçme ve geliştirme sistemi kurmak, kapsamlı ve geniş eğitimlerle sürekli eğitimi, öğrenmeyi ve gelişmeyi esas almak, işletmede kurum içindeki iletişimi etkin bir hale getirmek, gönüllü sosyal sorumluluk projeleri geliştirmek gibi insan kaynakları faaliyetlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Linkedin, secretcv.com ve kariyer.net sitelerinde işe alım ilanlarımız bulunmaktadır.

Pro Tanıtım Market İş İlanları

Markette çalışmak istiyorsanız, market iş ilanları ile uğraşmayın, sitemize cv bırakarak, aday havuzumuza sizler de bilgilerinizi bırakıp geri dönüş yapmamızı bekleyebilirsiniz. En kısa zamanda sizlere geri dönüş yapmaktayız. Secretcv.com, kariyer.net, Linkedin sitelerine girip cv bırakarak, Pro Tanıtım Reklamcılık ve Pazarlama kuruluşumuza başvuru yapmanız yeterli olacaktır. İşletmelerin personel ihtiyaçlarını, uygun adayları uygun işlere yerleştirerek yapmaktayız.