Part Time İş İlanı Nasıl Bulunur?

16 Mart 2020
Part_Time_lanlar_Nas_l_Bulunur

Part time iş, tam zamanlı işlere göre daha az çalışma anlamına gelir ve genellikle, vardiyalı şekilde çalışmayı içerir. Part time işler çoğunlukla haftalık olarak 30 saat çalışma saatine sahiptir. Part time çalışma genelde öğrenciler ya da gençler tarafından tercih edilir. Bazı part time işler emeklilere ya da ekstradan çalışma gereksinimi duyan çalışanlara da hitap eder. Tam zamanlı bir işin zamanının gerektirdiği taahhüdü istemeyen part time işlerden bazıları daha önce tecrübesi bulunmayanların işe alımını sağlarken, sektörde deneyim ve donanımlı CV'ler sizi her daim ön plana çıkarır. İşverenler genellikle aynı sağlık ve kişisel yararları sunmaları gerekmediği için part time iş ilanı yayınlama yöntemine başvurur.

Part Time Çalışmanın Faydaları

§  Kendiniz ve aileniz için daha çok zaman ayırırsınız.

Part time çalışmak, tam zamanlı çalışmaktan daha az çalışma saati içererek hem kendinize hem ailenize daha fazla zaman ayırmanızı sağlar. Özellikle çocukları olan çalışanlar için bu son derece avantajlıdır.

§  İş hayatındaki deneyiminizi arttırır.

İş dünyasında küçük ya da büyük iş diye bir şey yoktur. Eğer işvereninizin bağlantıları mevcut ise ve çalıştığınız sürece iyi bir çalışma ağına sahip olursanız part time çalışma ileriki hayatınızda size sayısız fayda sağlayabilir.

§  Hem çalışıp hem okuma fırsatı yaratır.

Part time çalışmanın en çok öğrenciler tarafından tercih edilmesinin birincil sebebi, daha az çalışma saatlerinin okul ve ders çalışma için de yeterince zaman bırakmasıdır. Bu sayede okula, ödevlerinize ve sınavlarınıza yeterli zamanı ayırarak aynı zamanda çalışma fırsatı yakalarsınız.

§  Ek gelir imkânı sağlar.

Gençler, öğrenciler, deneyimsizler ya da ek gelire gereksinimi olanlar tam zamanlı olarak çalışamıyorlarsa bu tarz çalışmayı tercih ederek para kazanabilirler.

Pro Tanıtım Hizmetleri

2007 yılından beri Pro Tanıtım, İzmir, Ankara ve İstanbul ofisleri aracılığıyla Türkiye'nin her yerine merchandising ve doğrdan pazarlama hizmeti verir. Pro Tanıtım firmaların kârını, cirosunu ve müşteri memnuniyetini arttırır. Bununla birlikte firmalar için satış etkinlikleri, stokların hızlı şekilde yenilenmesi ve kolay takibini düzenleyerek teknik bordrolama, eğitim, tanzim ve teşhir, satış destek aktiviteleri, P.O.P lojistiği ve insan kaynakları destekleri sunar.

Pro Tanıtım Part Time İş İlanları

Pro Tanıtım, sektördeki deneyimi ve uzman ekibi ile güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı için uygun personel seçimini sağlar. Pro Tanıtım part time iş ilanı başvurusu için Pro Tanıtım Secret CV, Pro Tanıtım Kariyer.net ve Pro Tanıtım Linkedin sayfalarını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte Pro Tanıtım insan kaynakları sekmesinde yer alan İş Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Pro Tanıtım part time iş ilanı başvuru formu bazı kişisel bilgileriniz ile birlikte fotoğrafınızı yüklemenizi içerir.

Part time iş ilanlarıyla ilgili daha fazla detaya https://www.protanitim.com/part-time-is-ilani-izmir adresinden ulaşabilirsiniz.