Merchandising Ajansları

19 Aralık 2019
14983508240_merchandising

 

Uzun yıllardır Merchandising alanında çalışmalar yapan Pro Tanıtım, hizmetlerini sürdürürken büyük bir sorumluluk anlayışıyla hareket etmektedir. Ayrıca merchandising ajansları İstanbul  ilinde de perakende sektöründe ürünü satın almaya yönelik tüketicileri harekete geçirirken daima firmamızı örnek almaktadır. Bu konuda Merchandising, firmaların çokça kullanıldığı ve ürünün daha güzel ve anlamlı görünmesini sağlamaya yönelik satış odaklı faaliyetlerdir. Pro Tanıtım olarak marka bilinirliğini sağlarken aynı zamanda bu süreci reklamlarla da destekliyoruz. 

 

Merchandising Hizmetleri 

 

Alanında uzman personellerimiz bu alanda büyük firmalarda görev almaktadır. Günümüze kadar Türkiye’nin en büyük gıda firmalarına hizmet sunmuş bir şirket olarak, doğrudan pazarlama faaliyetlerimiz devam etmektedir. Öte yandan herhangi bir ürünün veya markanın tanınırlığını artırmak için merchandising ajansları İzmir  ilinde de tercih edilmektedir. Bu ajanslar arasında her zaman ön plana çıkarak ürünlerin direkt alıcıya ulaşmasında profesyonel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

 

Bir üretici firmanın, satış rakamlarını en üst noktalara çıkarması için tanıtım ve pazarlama sürecine dahil olması gerekir. Ürün çeşitlerinin stok planının yapılması, mağazalardaki raf düzenlemeleri ve buna benzer çalışmalar için mutlaka destek alması önemlidir. Çünkü günümüzdeki birçok ürün aslında büyük bir rekabet ortamında satılmaktadır. Yani belirlenen ürünlerin satış hacminin belirlenmesi ve buna bağlı olarak ürün kârlılığının optimize edilmesi amacıyla Pro Tanıtım olarak firmaların yanında olmayı sürdürüyoruz.  

 

Merchandising Neden Önemli? 

 

 

Tanzim – teşhir süreci, alışveriş merkezlerine giden tüketicileri etkilemek amacıyla doğru bir şekilde yönetilmektedir. Bu kapsamda satışların artışını sağlamaya yönelik her türlü dikkat çekici aktiviteler ve iletişim araçları, Merchandising çalışmalarında yer almaktadır. Daha çok ürünlerin satış noktalarında satın alınabilirliğini, görünebilirliğini ve bulunabilirliğini artırmak amacıyla başvurulan bu süreci en iyi şekilde yöneten Pro Tanıtım, firmaların talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. 

Daima yenilikçi politikalardan ve en son teknolojilerden faydalanan merchandising ajansları İstanbul ilinde müşterilerin ilgisini ürünlere çekmek adına kusursuz bir şekilde hizmet sunar. Müşteri geliştirme, sipariş alma ve dağıtım fonksiyonlarına göre hareket eden firmamız, müşterilerinizin ürünlere karşı gösterdiği tüm durumları raporlayarak sizlerle paylaşır. O halde firmanızda yer alan ürünlerin tanınırlığını artırmak ve doğrudan müşterilerinize ulaşmasını sağlamak için Merchandising hizmetlerini almanız günümüz koşullarında bir zorunluluk haline gelmiştir.